Статьи

Розвивайся з Рекруторією 2020. Анонс вебінарів у лютому

5 лютого

Вебінар «Створюємо унікальну корпоративну культуру»

Згідно з дослідженням grc.ua | grc «Рейтинг роботодавців України» 2018, корпоративна культура (цінності, місія) та соціальна відповідальність входять у ТОП-3 критеріїв, які є пріоритетним для пошукачів при виборі компанії-роботодавця. Висновок з цього можна зробити простий та однозначний. Хочете залучати у свій штат кращих та виграти війну за таланти? Створіть унікальну корпоративну культуру. А ми навчимо, як це зробити.

13 лютого

Вебінар «Підбір за компетенціями: як він працює на практиці»

Інтерв'ю за компетенціями – метод, який активно використовують при підборі персоналу на різні позиції. І він вимагає від рекрутера серйозної підготовки і професійного досвіду. На вебінарі ми розглянемо практичні кейси по виявленню рівня компетенцій та алгоритм техніки розробки індикаторів поведінки, розповімо, як відкоригувати запитання на виявлення компетенцій.

20 лютого

Вебінар «Корпоративна культура: як знаходити та розвивати "своїх"»

Ми говорили про те, чому створення унікальної корпоративної культури є вагомою складовою залучення та мотивації співробітників. Але давайте поглянемо на це питання ще й з іншого боку: чому роботодавцю важливо не йти на компроміс щодо відповідності цінностей кандидатів цінностям компанії? Про це розповість спікерка вебінару Марія Довбня, Talent Development and Acquisition Manager Danone

26 лютого

Вебінар «Співбесіди: економимо ресурс рекрутера»

Вислів про те, що час – найцінніше, що у нас є, можливо трохи і банальний. Але від того він не стає менш актуальним! Як додати ще пару годин у добу ми, на жаль, не знаємо. Але знаємо, як зекономити час рекрутера за допомогою правильної та структурно проведеної телефонної співбесіди. На вебінарі ми поговоримо про це, а ще розкажемо, які теми краще обговорити одразу під час телефонної розмови та як проговорити чутливі питання, на які не завжди готові відповідати люди при першому спілкуванні.

Вебінари безкоштовні. Реєструйтеся та запрошуйте до реєстрації колег, ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії.

Тривалість кожного вебінару – 1,5-2 години.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии